aparat mammograficzny.jpg
s1052828.jpg
obraz 101.jpg
sor1.jpg
A A A

SPZOZ w Kępnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością

Miejsce pracy: Polska, wielkopolskie, Kępno

Opis stanowiska:

· odpowiedzialność za System Zarządzania Jakością (ISO 9001) oraz Akredytację

· nadzór i koordynacja wdrożenia standardów akredytacyjnych w leczeniu szpitalnym

· udział w przeglądzie polityki jakości w firmie

· przygotowywanie rocznych planów audytów

· prowadzenie audytów wewnętrznych weryfikujących efektywność systemów jakości w firmie

· przygotowywanie raportów podsumowujących wyniki audytów i planowanie działań naprawczych

· reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych

· szkolenie pracowników i budowanie świadomości wymagań normy i akredytacji

· reprezentowanie firmy na zewnątrz w zakresie zarządzania systemami jakości

· ciągłe doskonalenie całego Systemu Zarządzania Jakością.

Wymagania:

· wykształcenie wyższe, (preferowane medyczne lub inne mające zastosowanie w ochronie zdrowia)

· uprawnienia pełnomocnika i auditora wewnętrznego normy ISO 9001 :2008

· minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

· udokumentowane doświadczenie we wdrażaniu systemu ISO 9001: 2008

· doświadczenie w usługach medycznych będzie dodatkowym atutem

· dobra znajomość systemów zarządzania jakością

· dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

· asertywność

· orientacja na klienta

· pozytywne nastawienie do zmian

· silna determinacja i ukierunkowanie na realizację postawionych celów

· dobra znajomość pakietu MS Office

Dodatkowo oceniane:

- uprawnienia audytora wiodącego wg normy ISO 9001: 2008

- studia podyplomowe zarządzanie jakością

- doświadczenie w usługach medycznych

Oferujemy:

• możliwość pracy w intensywnie rozwijającym się podmiocie działalności leczniczej

• wynagrodzenie na podstawie obowiązującego regulamin wynagradzania

• niezbędne narzędzia pracy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych ( list

motywacyjny oraz CV) na pocztę elektroniczną: kadry@szpital.kepno.pl z dopiskiem:

Pełnomocnik Dyrektora ds. Systemu Zarządzania Jakością do dnia 13.03.2014 r. lub

pocztą (decyduje data wpływu) Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się telefonicznie

wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych

osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

(Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dodatkowych informacji udziela:

Anita Marszałek

Kierownik Kadr i Płac

Tel (0-62)78-27-315

Dyrektor SPZOZ w Kępnie

mgr inż. Andrzej Jackowski