img_3511.jpg
s1052826.jpg
img_3600.jpg
sor3.jpg
A A A


Podziękowania dla oddziału chirurgicznego.

Z całego serca pragnę serdecznie podziękować całemu personelowi oddziału chirurgicznego szpitala w Kępnie, ordynatorowi, lekarzom, pielęgniarkom za wspaniałą opiekę, cierpliwość i życzliwość.
z wyrazami szacunku i i uznania wdzięczny pacjent 

Serdeczne podziękowania dla całego personelu oddziału chirurgicznego, a w szczególności dziękuję Paniom Pielęgniarkom za troskliwą opiekę i wyrozumiałość i cierpliwość. Życzę sukcesów w pracy oraz satysfakcji z jej wykonywania. Jeżeli coś z mojej strony, czyli pacjenta było niestosowne i którąś z Pań uraziło to serdecznie przepraszam. Pacjent Michał B. Składam serdeczne podziękowania za miła i serdeczną opiekę od wejścia do szpitala aż do jego opuszczenia. Życzymy dalszych sukcesów w tej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Pacjenci pokoju nr 4. Podziękowania dla oddziału internistycznego męskiego. Za wspaniałą a obsługę i opiekę nade mną wyrazy głębokiego uznania i podziękowania. Jan G.

Podziękowanie dla oddziału chirurgicznego oraz internistycznego kobiecego
W przeciągu trzech lat przebywałam jako pacjentka 3 razy w oddziale chirurgicznym. Jestem pełna podziwu dla pracy, którą wykonują pielęgniarki i lekarze pracujący w tym oddziale. Dziękuję za dobre słowo, za uśmiech, za wszystko, za b.dobrą opiekę.

Teresa J.

Kępno.I.2017 r.


Słowa podziękowania Personelowi oddziału internistycznego składają 2 wdzięczne pacjentki. Dziękujemy za uśmiech, dobre słowo, życzliwość a przede wszystkim fachową obsługę i miłą, serdeczną atmosferę. Jest to bardzo ważne szczególnie dla osób cierpiących i chorych.
Dziękujemy

Renata S., Krystyna K.

Kępno II.2017

Podziękowanie dla oddziału chirurgicznego
Bardzo dziękujemy całemu personelowi , lekarzom z chirurgii za bardzo dobrą opiekę i wyrozumiałość nad pacjentami

z poważaniem

Panie

M.K.

M.B.

M.P.

Kępno XI.2016 r.