Pożegnanie Mariana Olejniczaka - Zastępcy Dyrektora ds. Ekonomiczno-Eksploatacyjnych SPZOZ w Kępnie

31 stycznia br. odbyło się uroczyste pożegnanie przechodzącego na emeryturę Mariana Olejniczaka - Zastępcę Dyrektora ds. Ekonomiczno-Eksploatacyjnych , który przez 41 lat pracował w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Kępnie.
Dzięki doświadczeniu, posiadanej wiedzy i zaangażowaniu w wykonywane obowiązki służbowe zawsze zapewniał bezpieczne funkcjonowanie szpitala pod względem techniczno-eksploatacyjnym.

Pan Marian z pełnym profesjonalizmem współpracował z dyrekcją szpitala i zarządami Powiatu Kępińskiego w opracowaniu i realizacji kolejnych etapów rozwoju SPZOZ w Kępnie.
Wieloletnia praca znalazła najwyższe uznanie zarówno wśród pracowników szpitala w Kępnie, jak i zewnętrznych instytucji oraz firm współpracujących ze szpitalem.

Dziękując za dotychczasową pracę życzymy Panu dużo zdrowia, zasłużonego odpoczynku, realizacji planów i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom zawodowym.