ZAPRASZAMY NA DZWI OWARTE ODDZIAŁU POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEGO

Od września 2023 roku w każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy wszystkie Panie, a szczególnie przyszłych Rodziców, do odwiedzenia naszego nowoczesnego Oddziału Położniczo-Ginekologicznego
To wspaniała okazja, aby zadać lekarzom i położnym wszelkie nurtujące pytania, a także poznać się i na własne oczy przekonać się jak wyglądają nowoczesne sale porodowe
Wszystkim zainteresowanym zostaną zaprezentowane, komfortowe nowo wyremontowane wnętrza, a w szczególności:
✅ Sala Porodowa,
✅ Sala Porodów Rodzinnych,
✅ Sala Cięć Cesarskich ( w czasie trwania porodu lub cięcia cesarskiego nie będzie możliwości wejścia do w/w sal), Oddział Położniczy i Oddział Ginekologiczny,
✅ warunki lokalowe oraz zaplecze sanitarne.
W czasie spotkań przekażemy informację, jak przebiega przyjęcie do oddziału, jak przygotować się do porodu, oraz poinformujemy o wielu kwestiach związanych z pobytem w naszym szpitalu.
Spotykamy się w każdą pierwszą środę o godz. 16:30 przy wejściu głównym do szpitala.
Rezerwacji miejsca pod numerem tel.  62 78 27 305 od poniedziałku do piątku w godz. od 09:00 do14:00.