Szpital w Kępnie

25 stycznia- święto Sekretarki, Rejestratorki i Asystentki!

25 stycznia swoje święto obchodziły Sekretarki, Rejestratorki i Asystentki – osoby, bez których żaden szpital nie mógłby sprawnie funkcjonować  

To często „cicha praca”, której nie zawsze widać, ale jej efekty odczuwają wszyscy. To Wy jesteście pierwszym głosem, pierwszym uśmiechem i pierwszą pomocą dla pacjentów. Stoicie na pierwszej linii kontaktu, dbając o porządek, spokój i dobrą organizację każdego dnia.

Na zdjęciu nie ma wszystkich Pań, które każdego dnia tworzą ten niezwykły zespół, ale nasze podziękowania kierujemy do absolutnie każdej z Was!  

Dziękujemy za Waszą empatię, uśmiech, opanowanie w trudnych sytuacjach i ogromne zaangażowanie. Życzymy Wam dużo zdrowia, satysfakcji z pracy, życzliwości na co dzień oraz poczucia, jak bardzo jesteście potrzebne i doceniane!  

Dyrektor SPZOZ wraz z współpracownikami

 

p

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności