Szpital w Kępnie

27 Maja Dzień Samorządu Terytorialnego

27 Maja Dzień Samorządu Terytorialnego  
  Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom Samorządowym oraz Osobom zaangażowanym w działalność na rzecz lokalnej społeczności.
 Dziękujemy za codzienny trud, odpowiedzialność i zaangażowanie w budowanie silnej, dobrze zarządzanej wspólnoty. To dzięki Państwa pracy możliwe jest tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi naszej Małej Ojczyzny – również w obszarze ochrony zdrowia.  
  Życzymy niegasnącej energii, satysfakcji z realizowanych działań oraz dalszych sukcesów w pracy na rzecz mieszkańców Powiatu Kępińskiego. 
Dyrektor SPZOZ w Kępnie
Beata Andrzejewska wraz z pracownikami

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności