Szpital w Kępnie

35-lecie samorządu Miasta i Gminy Kępno

  Dyrektor SPZOZ w Kępnie, Beata Andrzejewska, otrzymała medal z okazji 35-lecia samorządu Miasta i Gminy Kępno.
Wyróżnienie wręczył Burmistrz Piotr Psikus i Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Solecki.  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności