Dyrektor SPZOZ w Kępnie, Beata Andrzejewska, otrzymała medal z okazji 35-lecia samorządu Miasta i Gminy Kępno.Wyróżnienie wręczył Burmistrz Piotr Psikus i Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Solecki.