Szpital w Kępnie

Dzień Dziecka w naszym szpitalu!

Dzień Dziecka w naszym szpitalu!   
  Z okazji Dnia Dziecka pacjenci przebywający na naszym oddziale pediatrycznym otrzymali drobne upominki. Zarówno najmłodsi, jak i ci trochę starsi – wszyscy dziś mogli poczuć, że to ich wyjątkowy dzień!   
  Życzymy wszystkim dzieciom tym w szpitalu i poza nim – zdrowia, radości i mnóstwa powodów do uśmiechu każdego dnia!     

Galeria zdjęć

Dzień Dziecka w naszym szpitalu! 3 Dzień Dziecka w naszym szpitalu! 5 Dzień Dziecka w naszym szpitalu! 4 Dzień Dziecka w naszym szpitalu! 1 Dzień Dziecka w naszym szpitalu! 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności