Szpital w Kępnie

Nowy Rok w Szpitalu w Kępnie rozpoczął się wyjątkowym wydarzeniem!

Nowy Rok w Szpitalu w Kępnie rozpoczął się wyjątkowym wydarzeniem!  
  O godzinie 6:17 na świat przyszedł Aleksander Małolepszy. Ważący 3510 g i mierzący 55 cm chłopiec jest pierwszym noworodkiem 2025 roku.
  Rodzicom, Pani Ilonie i Panu Radosławowi, życzymy wielu radosnych chwil i samych wspaniałości w tym niezwykłym czasie! Niech ten Nowy Rok będzie dla całej rodziny początkiem pięknej przygody.  
  Tym bardziej cieszy nas, że to właśnie nasz oddział wybrała rodzina z powiatu ostrowskiego, by powitać małego Aleksandra!  

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności