Szpital w Kępnie

Starosta Kępiński Alicja Śniegocka z wizytą u małego Aleksandra

Z wizytą u małego Aleksandra   
W czwartek, 2 stycznia Starosta Kępiński Alicja Śniegocka odwiedziła Aleksandra i jego mamę, przekazując gratulacje i wyprawkę.
Chłopiec to pierwsze dziecko, które przyszło na świat w 2025 r. w kępińskim szpitalu.

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności