Szpital w Kępnie

Szkolenie z samoobrony dla naszych ratowników!

Szkolenie z samoobrony dla naszych ratowników!   
Ratownicy medyczni z Kępna wzięli udział w specjalistycznym szkoleniu z samoobrony, które poprowadzili funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie  
Zajęcia odbyły się w nowym Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym w Grębaninie.
Program obejmował zarówno część teoretyczną   m.in. o aspektach prawnych użycia środków przymusu bezpośredniego jak i praktyczne ćwiczenia w realistycznych scenariuszach zagrożenia   
Takie szkolenia mają ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa personelu medycznego, który coraz częściej spotyka się z agresją podczas interwencji.
Dziękujemy policjantom za profesjonalne wsparcie i współpracę!   
Policja Kępno
#SzpitalKępno #RatownicyMedyczni #Bezpieczeństwo #Samoobrona #Współpraca #PomagamyBezpiecznie
#zmieniamySzpitaldlaPacjentów
#PoPierwszePacjent

Galeria zdjęć

555068746_1280789280725387_2551374187191504738_n 555414788_1280789244058724_6230970205765614472_n 555638482_1280789290725386_5292927097114870733_n 555719398_1280789177392064_550029282106008652_n 555745442_1280789254058723_370227582685646336_n 555911934_1280789190725396_6325766904777500602_n 556456903_1280789237392058_3348740933290439653_n 556588994_1280789270725388_1428335350035040367_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności