Szpital w Kępnie

Wizytacja Oddziału Urazowo-Ortopedycznego

16 grudnia w naszym szpitalu odbyła się wizytacja Oddziału Urazowo-Ortopedycznego  przeprowadzona przez Prof. dr hab. n. med. Tomasza Kotwickiego - konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie ortopedii i traumatologii.
W spotkaniu uczestniczyli także Jarosław Maciejewski – Wicewojewoda Wielkopolski, dr n. med. Mirosław Falis – Ordynator Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Ostrowie Wielkopolskim oraz dr n. med. Ireneusz Urbaniak – Ordynator Oddziału Urazowo-Ortopedycznego w Kaliszu.
Podczas wizyty mieliśmy okazję zaprezentować funkcjonowanie oddziału oraz blok operacyjny, a także porozmawiać o organizacji pracy i możliwościach dalszego rozwoju opieki ortopedyczno-urazowej.
Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas i możliwość skorzystania z doświadczenia naszych gości. Wierzymy, że wszystkie spostrzeżenia pomogą nam jeszcze lepiej doskonalić naszą pracę.

Galeria zdjęć

599962384_1352299733574341_4344596693954998132_n 599945076_1352299690241012_913119236166802497_n 603844099_1352299766907671_7557928432210154838_n 599941502_1352299700241011_7469669443822044722_n 599929323_1352298973574417_1624502696535919433_n 601976987_1352299760241005_424391159992311918_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności